249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Előkelő pár, mint Jó pásztorok

136. Francia festő, 18. sz. vége

Előkelő pár, mint Jó pásztorok

olaj, vászon

56,5*77 cm

BÁV 59/171