249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Leányportré, 1833

215. Avraamovich jelzéssel

Leányportré, 1833

olaj, vászon

31*23 cm

j.b.l.: Avraamovic (cirill betűvel); j.k.: 9/6 33, b.l. évszám utólagos