249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy fehér kesztyűvel

172. Karvaly Mór (Ungvár, 1860 - Merán, 1899)

Hölgy fehér kesztyűvel

olaj, vászon

120*84 cm

j.j.l.: Karvaly