249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy enteriőrben

232. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Hölgy enteriőrben

olaj, vászon

70*50 cm

j.b.l.: Komáromi Kacz E.