249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Johannes Uytenhogaert prédikátor portréja, 1635

107. Rembrandt, Haarmens van Rijn (Leyden, 1606 - Amszterdam, 1669)

Johannes Uytenhogaert prédikátor portréja, 1635

rézkarc, papír

225*180 mm

j.b.f.: Rembrandt f.; j.f.: 1635

k.l.: Hugo Grotius versével