249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászjelenet - párkép

242. Ridinger, Elias Johann (Ulm, 1698 - Augsburg, 1767)

Vadászjelenet - párkép

színezett rézmetszet, papír

310*480 mm

j.b.l.: Joh. Elias Ridinger