249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vlagyimiri Istenszülő

21. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Vlagyimiri Istenszülő

olaj, fa

29*23 cm; 50*47 cm

préselt sárgaréz rizával, kiotban