249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fényes Adolf portréja, 1927

305. Karlovszky Bertalan (Munkács, 1858 - Budapest, 1938)

Fényes Adolf portréja, 1927

olaj, fa

50*41 cm

j.j.l.: Karlovszky Bertalan 1927