249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus siratása

91. Rubens, Pieter Paul (1577 - 1640) után, 19. sz.

Krisztus siratása

olaj, fa

38,5*51 cm

Rubens műve a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található