249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Cigánycsalád - párkép

150. Kyral J. jelzéssel, 19. sz. második fele

Cigánycsalád - párkép

olaj, vászon

79*63,5 cm

j.j.l.: Kyral J.

egyik keret nélkül