249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Madonna a gyermek Jézussal, Keresztelő Szent Jánossal és két angyallal, 1610 körül VÉDETT - NO EXPORT

103. Procaccini, Giulio Cesare (Bologna, 1570 - Milánó, 1625)

Madonna a gyermek Jézussal, Keresztelő Szent Jánossal és két angyallal, 1610 körül VÉDETT - NO EXPORT

olaj, fa

42,5*32 cm