222. Sain, Edouard Alexander (Cluny, 1830 - Párizs, 1910)
Olasz lány gyümölcsökkel, 1872
olaj, vászon
145*98 cm
j.b.l.: E. Sain 1872 Capri
egykorú díszkeretben