249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Olasz lány gyümölcsökkel, 1872

222. Sain, Edouard Alexander (Cluny, 1830 - Párizs, 1910)

Olasz lány gyümölcsökkel, 1872

olaj, vászon

145*98 cm

j.b.l.: E. Sain 1872 Capri

egykorú díszkeretben