249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Zentai csata

2. Huchtenburg, Jan van (Haarlem, 1647 - Amsterdam, 1733)

A Zentai csata

rézmetszet, papír

470*590 mm

j.j.l.: Huchtenburg pinxit et excudit