249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női portré VÉDETT - NO EXPORT

170. Canon, Hans (Bécs, 1829 - Bécs, 1885)

Női portré VÉDETT - NO EXPORT

pasztell, papír

70*57 cm

j.b.l.: Canon