249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagykanizsa látképe, 1684

7. Koppmayer, Jacob (1640-1701)

Nagykanizsa látképe, 1684

rézmetszet, papír

165*315 mm

j.j.l.: Jacob Koppmayer