249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tűztől megriadt ménes

270. Baumgartner, Adolf (Linz, 1850 - Bécs, 1924)

Tűztől megriadt ménes

olaj, vászon

69*105 cm

j.b.l.: A. Baumgartner