249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rafael arkangyal megjelenik a firenzei Santa Cecília kolostor apácáinak

99. Itáliai festő, 19. sz. eleje

Rafael arkangyal megjelenik a firenzei Santa Cecília kolostor apácáinak

akvarell, papír

250*190 mm

j.n., körben olasz felirattal