249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szmolenszki Istenszülő

29. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Szmolenszki Istenszülő

olaj, fa

22*17 cm

aranyozott ezüst rizával, Sz.K.Z. feloldhatatlan mesterjeggyel, kiotban