249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Havas sztyeppén menetelő lovas kozákok

269. Orlow jelzéssel, 19. sz. vége

Havas sztyeppén menetelő lovas kozákok

olaj, vászon

26,5*53 cm

j.j.l.: W. Orlow