249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sétára készülődve

308. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

Sétára készülődve

olaj, vászon

91,5*61 cm

j.j.l.: Bruck Lajos