249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászcsendélet

114. Hulk, M. (?) jelzéssel, 19. sz. vége

Vadászcsendélet

olaj, vászon

65,5*95,5 cm

j.b.l.: M. Hulk (?)

sérült, keret nélkül