249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fehér cicacsalád

291. Heyer Artúr (Haarhausen, 1872 - Budapest, 1931)

Fehér cicacsalád

olaj, vászon

69,5*85 cm

j.j.l.: Heyer A.