249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zofahl Rudolf arcképe

163. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Zofahl Rudolf arcképe

olaj, vászon

54*34 cm

j.j.l.: Lotz; ho.: gyűjteményi címke töredék

Kiállítva: Lotz Károly kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1905 (kat. sz. 247. Zofahl Rudolf arcképe)