163. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)
Zofahl Rudolf arcképe
olaj, vászon
54*34 cm
j.j.l.: Lotz; ho.: gyűjteményi címke töredék
Kiállítva: Lotz Károly kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1905 (kat. sz. 247. Zofahl Rudolf arcképe)