249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Testőr portréja a francia becsületrenddel

118. Francia festő, 19. sz.

Testőr portréja a francia becsületrenddel

olaj, vászon

100*81 cm

j.j.l.: olvashatatlan