249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Mihály arkangyal és Szent Teodor medalionban Hitvalló Pál alakjával

46. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent Mihály arkangyal és Szent Teodor medalionban Hitvalló Pál alakjával

olaj, fa

26,5*22,5 cm