249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászcsendélet - párkép

112. Seitz, Johann (Prága, 1738 - 1816)

Vadászcsendélet - párkép

olaj, fa

36,5*37,5 cm

j.j.l.: Johann Seitz F.