249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy napernyővel

310. Nagy Vilmos (Budapest, 1874 - Budapest, 1953)

Hölgy napernyővel

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Nagy Vilmos