249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hireghi Hirsch Károly, királyi tanácsos portréja, 1902

210. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Hireghi Hirsch Károly, királyi tanácsos portréja, 1902

olaj, vászon

72*58 cm

j.j.l.: Margitay 1902