249. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Nelly"

324. Villanis, Emmanuel (Lille, 1858 - Párizs, 1914)

"Nelly"

bronz, márvány talapzaton

m: 28 cm

j.j.o.: E. Villanis és öntőpecsét

talapzat sérült