249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gróf Széchenyi Istvánné, Seilern Crescencia portréja

183. Renard, E. jelzéssel, 19. sz.

Gróf Széchenyi Istvánné, Seilern Crescencia portréja

tempera, csont

82*62 mm

j.j.k.: E. Renard, ho. felirat

sérült