249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy gyöngysorral, 1897

217. Zsolnay Júlia (Pécs, 1856 - Pécs, 1950)

Hölgy gyöngysorral, 1897

olaj, vászon

52*42 cm

j.j.f.: ZsJ (ligatúrás) 1897