249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemesi táncmulatság

11. Biczó András (Nemespátka, 1888 - Budapest, 1957)

Nemesi táncmulatság

akvarell, papír

460*590 mm

j.j.l.: Biczó András

sérült