249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép várrommal, 1845

253. Schiffer, Anton (Graz, 1811 - Bécs, 1876)

Tájkép várrommal, 1845

olaj, fa

29*23,5 cm

j.j.l.: Ant. Schiffer 1845