249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

37. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

40*34 cm