249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A kijevi Barlangkolostori Istenszülő elszenderedése

48. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

A kijevi Barlangkolostori Istenszülő elszenderedése

olaj, fa

28,5*38 cm

alján orosz nyelvű felirat:

Igaz ábrázolása az Istenszülő elszenderedése csodatévő ikonjának, amely a kijevi Barlangkolostorban található