48. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
A kijevi Barlangkolostori Istenszülő elszenderedése
olaj, fa
28,5*38 cm
alján orosz nyelvű felirat:
Igaz ábrázolása az Istenszülő elszenderedése csodatévő ikonjának, amely a kijevi Barlangkolostorban található