249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Flórián apoteózisa, 1869

87. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)

Szent Flórián apoteózisa, 1869

olaj, vászon

148*91 cm

j.b.l.: Jakobey K. 1869 Pest