249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Az ősz allegóriája

321. Marin jelzettel, 19. sz. vége

Az ősz allegóriája

bronz, márvány talapzaton

m: 26,5 cm (talapzattal)

j.b.h.: Marin

talpon kis sérülésekkel