202. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Ifjú portréja, 1846
akvarell, papír
260*200 mm
j.b.l.: Barabás M. Pesten 846; ho.: Ernst aukciós címke