249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú portréja, 1846

202. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Ifjú portréja, 1846

akvarell, papír

260*200 mm

j.b.l.: Barabás M. Pesten 846; ho.: Ernst aukciós címke