292. Szinyei Merse Rózsi (Jernye, 1881 - Budapest, 1952)
Narancsos csendélet
olaj, vászon
26,5*31,5 cm
j.b.l.: Szinyei M. Rózsi
kis sérüléssel, keret nélkül