249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szakállas férfi portréja, 1878

206. Letzter, S. jelzéssel

Szakállas férfi portréja, 1878

tempera, üveg

50*42 cm

j.b.k.: S. Letzter

korabeli aranyozott keretben