249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A kijevi Barlangkolostori Szűzanya Anatolijjal és Feodoszijjal, balra lent magyar Mózes

33. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

A kijevi Barlangkolostori Szűzanya Anatolijjal és Feodoszijjal, balra lent magyar Mózes

olaj, fa

33*28,5 cm

ho.: cirill betűs felirattal

ezüst rizával: Kaluga, 1834 "V.K." (Kufsinyikov Vaszilij, működött 1832-46 között) mesterjegyével és ismeretlen "MSZ" ellenőrző mesterjeggyel