33. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
A kijevi Barlangkolostori Szűzanya Anatolijjal és Feodoszijjal, balra lent magyar Mózes
olaj, fa
33*28,5 cm
ho.: cirill betűs felirattal
ezüst rizával: Kaluga, 1834 "V.K." (Kufsinyikov Vaszilij, működött 1832-46 között) mesterjegyével és ismeretlen "MSZ" ellenőrző mesterjeggyel