249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Papagájt etető ifjú hölgy

132. Mieris, Frans van id. (Leiden, 1635 - Leiden, 1681) után, 1800 körül

Papagájt etető ifjú hölgy

olaj, fa

24*18,5 cm

Mieris festménye a londoni National Galleryben található, sérült