26. Orosz ikonfestő, 20. sz.
Kereszt siratókkal, Keresztlevétel és Sírbatétel - Fatáblába helyezett fém kereszt
olaj, fa
44*38 cm
kereszt: 19. sz. eleje, réz ötvözet, zománc díszítéssel