249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kereszt siratókkal, Keresztlevétel és Sírbatétel - Fatáblába helyezett fém kereszt

26. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Kereszt siratókkal, Keresztlevétel és Sírbatétel - Fatáblába helyezett fém kereszt

olaj, fa

44*38 cm

kereszt: 19. sz. eleje, réz ötvözet, zománc díszítéssel