249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sárkány József honvéd őrnagy portréja, 1848

205. Axelisky jelzéssel

Sárkány József honvéd őrnagy portréja, 1848

akvarell, papír

270*215 mm

j.j.l.: Axelisky