249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztrefeszített Krisztus az Istenszülő kazányi képmásával, csodatévő Szent Miklós ábrázolásával és szentekkel

56. Orosz ikonfestő, 1800 körül

Keresztrefeszített Krisztus az Istenszülő kazányi képmásával, csodatévő Szent Miklós ábrázolásával és szentekkel

olaj, fa

31*26 cm