249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zrínyi Ilona portréja

123. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Zrínyi Ilona portréja

olaj, vászon

79*62 cm

j.n., b.f. felirat: Zrínyi Ilona