249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kastély enteriőr

196. W. R. monogrammal, 19. sz. közepe

Kastély enteriőr

akvarell, fedőfehér, papír

210*270 mm

j.b.l.: WR (ligatúrás)