249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Templombelső, 1856

197. Dünkel, Wilhelm, id. (1818 - 1880)

Templombelső, 1856

akvarell, fedőfehér, papír

325*290 mm

j.b.l.: W. Dünkel 1856