249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy gyöngysorral

185. Hayter, George (London, 1792 - London, 1871)

Hölgy gyöngysorral

tempera, csont

60*45 mm

j.j.k.: G. Hayter

sérült