249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alkonyi táj gólyával

258. Alberth Ferenc (Budapest, 1883 - Budapest, 1959)

Alkonyi táj gólyával

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.b.l.: Alberth F.